יוטיוב והשינוי החברתי | social-israel

טלפון : 052-3011189

יוטיוב והשינוי החברתי

למה בכלל לקנות לייקים לאינסטגרם?
למה בכלל לקנות לייקים באינסטגרם?
8 בנובמבר 2016
שבע יתרונות לרכישת לייקים מישראל לעמוד בפייסבוק
שבע יתרונות לרכישת לייקים מישראל לעמוד בפייסבוק
14 בפברואר 2017
יוטיוב והשינוי החברתי

יוטיוב הרשת החברתית של גוגל לשיתוף והפצת קטעי וידאו, כבר מזמן שברה שיאים, אבל מה בעצם מסתתר אחרי השם יוטיוב?

יוטיוב כיום נחשבת לאחת מהרשתות החברתיות הגדולות בעולם, הפורמט של יוטיוב הוא פשוט – אתה יכול לראות סרטונים וקטעי וידאו מכל העולם ולשתף אותם להביא את דעתך בתגובה על הסרטון, אפשרות לתת ליוטיובר לייק או דיסלייק, ולעקוב אחרי היוטיובר עם הוא מעלה סרטונים וקטעי וידאו חדשים.

אתם בטח שואלים את עצמכם "מזה יוטיובר?" יוטיובר הוא כל אדם שהחליט להתחיל להעלות סרטונים וקטעי וידאו לרשת של יוטיוב ולשתף אותם, כל משתמש כזה שעובר מספר מסוים של צפיות ולייקים לסרטון שלו מתחיל לקבל תשלומים מיוטיוב (תמלוגים), וכך יוטיוב גורמת לעלייה מתמדת בכמות הסרטונים וקטעי הוידיאו באתר.

התופעה הלכה והתרחבה בשנים האחרונות עד לכדי רמה שיוטיוברים מסוים בעלי אלפי, אם לא מיליוני עוקבים אחרי הערוץ שלהם ביוטיוב ומיליוני צפיות בסרטונים שלהם, לא צריכים לעבוד והעבודה שלהם היא לצלם סרטונים וקטעי וידאו ביוטיוב.
הרבה מאותם אנשים זוכים לחשיפה רבה בזכות העוקבים שלהם – כל עוקב יראה את כל הסרטונים וקטעי הוידיאו שאותם היוטיובר מעלה, הלייקים אותם היוטיובר מקבל על סרטון מראים את איכות הסרטון ועד כמה אנשים אהבו אותו וכך הדיסלייקים מראים את חוסר האהבה כלפי אותו סרטון או אדם.

רבים ישאלו איך מגיעים לתפוצה כזאתי גבוה של לייקים, עוקבים, וצפיות בסרטון – אז ישנם מספר אופציות :

1.סרטון שהופך לויראלי ברשת – כולנו מכירים את התופעה הזאת של סרטון הזוי או מצחיק שמפורסם כמעט בכל מקום וזוכה למיליוני צפיות במספר מועט של ימים כי אותו סרטון כבש את לב הקהל, הצורה הזאת של החשיפה היא המהירה ביותר והטובה ביותר ליוטיובר, אך מעטים מצליחים לייצר סרטון ויראלי.

2.קניית עוקבים ביוטיובקניית עוקבים ביוטיוב יכולה להביא הצלחה, העוקבים שלנו ביוטיוב נחשפים לכל סרטון שאותו אנו מעלים וגורמים לכך שסיכויי ההצלחה של הסרטון יעלו, זה עובד בצורה שאדם שנכנס אל הערוץ שלך רואה מספר גבוה של עוקבים, ומבין שכנראה הערוץ יוטיוב הזה מעניין, הוא יכנס לסרטונים ויבחן את אותו ערוץ יוטיוב ויראה לנכון לעשות לייקים ודיסלייקים בהתאם.

3.קניית לייקים ביוטיובקניית לייקים ביוטיוב מעלה את החשיפה של אנשים לסרטונים שלך, אנשים שאוהבים ועושים לייק לסרטונים וקטעי הוידיאו אותם היוטיובר מעלה יכולים גם לשתף את הסרטון לחבריהם או להוסיף תגובות חיוביות.

חשוב לזכור שאנו בוחנים ערוץ יוטיוב, זה כמו לבחון אדם אנו שופטים אותו על פי רושם ראשוני, הרושם הראשוני שאדם מחפש ביוטיוב הוא לרוב שיהיה ליוטיובר אלפי אם לא מיליוני עוקבים צפיות ולייקים, כך אפשר לדעת בוודאות שאותו יוטיובר הוא איכותי, קניית העוקבים ביוטיוב תעלה את רמת ההתרשמות של אנשים שנחשפים לערוץ היוטיוב שלך, האנשים האלו לא בהכרח יעלו את כמות הצפיות והלייקים, לכן אפשר גם לקנות הלייקים והצפיות ביוטיוב וגרום לכך שהערוץ יהיה פעיל וההתרשמות הראשונית מימנו תיהיה חיובית, אז אחרי שהבנו מזה יוטיובר ואיך עובדת יוטיוב, אנו יכולים לראות את הקושי בלגרום לסרטון להיות ויראלי, ואנו יכולים לבחור בחיים הקלים בעזרת קניית לייקים ביוטיוב, קניית עוקבים ליוטיוב וקניית צפיות ליוטיוב, כל אלו יחדיו יביאו את הערוץ שלך להיות אטרקטיבי ומעניין כי כמו שאמרנו גם ערוץ יוטיוב אנו שופטים על פי רושם ראשוני.

 

ⓒ כל הזכיות שמורות ל- social-israel.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סושיאל ישראל מתחייבת למחירים הכי זולים ולשירות הכי איכותי, הצטרפו וקבלו פרסום מיידי